49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 10

тел.: +38 (056) 732 44 22

моб.: +38 (050) 320 26 60

E-mail: waiz@waiz.com.ua

Модульні заводи поставляються по принципу «під-ключ» і вони включають в себе виробничі приміщення, технологічне обладнання, монтаж, введення вексплуатацію, а також навчання персоналу технології та процесу.

М'ясокомбінат "Вайз МІТ-1000" Фінське обладнання.

1. ПРОЕКТУВАННЯ І ОБ'ЄМ ПОСТАВКИ

Поставка комплексу включає проектування і виготовлення всього комплексу. Проектування і виготовлення ведеться згідно з вимогами нормативних документів.

Поставка включає технологічне обладнання інженерні системи згідно з проектною потужністю для обробки, упаковки, складування і відправки в’яленого м’яса. Крім того, в поставку входять різні технічні приміщення.
Поставка включає навчання технічних спеціалістів замовника і навчання поводженню з технологічним обладнанням операторів заводу, які виконані протягом пробного пуску комплексу.

2. ПРОДУКТИВНІСТЬ УСТАНОВКИ

Продуктивність установки – 1 тонна в зміну. Установка складається з шести (6) виробничих модулів
Сировина: заморожені і свіжі блоки и туши (свинина, яловичина).
1. Виробництво ковбаси
a. сосиски, ковбаси для грилю (150 кг/візок) 1500 кг / зміна або
b. варені ковбаси калібр 90 мм (300 кг/візок) 1200 кг / зміна.
c. Шинка і сітці калібр 110 мм (300 кг/візок) 600 кг / 12 годин (виробництво протягом ночі)
2. М’ясні консерви
a. Баночки вагою 400 г, 1000 кг / зміна
3. Свіжі, різані м’ясні асортименти
a. М’ясо в вакуумній упаковці або в упаковці типа флоу-пак с етикеткою – 1,5 т /зміна

3. БУДІВЛЯ І ТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ, МОДУЛЬНА УСТАНОВКА

Будівля м’ясокомбінату LL-1,5.6, загальна площа модулів приблизно 250 м2 =6 модулів, включаючи інженерні мережі і інженерне обладнання будівлі, техніку опалення, водопостачання, кондиціонування повітря, електротехніку, холодильну техніку.
Приміщення м’ясокомбінату, включаючи необхідне технологічне обладнання, холодильники, холодильне обладнання холодильників, допоміжні приміщення, технічні відсіки, побутові приміщення персоналу, конторські приміщення і необхідні для процесів коридори.

4. ПОСТАВКА НЕ ВКЛЮЧАЄ

Наступні роботи не входять в об’єм поставки: Всі роботи на території, в т. ч. земляні роботи, місцеві мережі на дільниці (електрика, водопостачання, каналізація, газ, стічні води і т. п.), дороги і території для транспорту на дільниці, газони и озеленення.

Фундаментальні роботи будівлі, а також каналізація и т. п. роботи під будівлю будуть виконані замовником; замовник будує основу будівлю до відмітки +0.00 відповідно до інструкцій і кресленнями постачальника (навантаження основи, фундаменту 1 т/м2).
Огорожа дільниці і ворота; підключення до комунально-побутових мереж.
Митні збори, податки і ліцензійні платежі в країні поставки.

Умови поставки обладнання:
1. Строк поставки: до 130 робочих днів.

img1 footer img2 footer img3 footer