49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 10

тел.: +38 (056) 732 44 22

моб.: +38 (050) 320 26 60

E-mail: waiz@waiz.com.ua

НОВИНКА !!!

ПРОПОНУЄМО ДО ВАШОЇ УВАГИ ЕКСТРУДОВАНІ КУЛЬКИ В БУДЬ-ЯКИХ КІЛЬКОСТЯХ

(КУКУРУДЗЯНІ, РИСОВІ, МУЛЬТИЗЛАКОВІ) ДІАМЕТРОМ ВІД 3 ДО 20 ММ!

СОЛОДКІ, СОЛЕНІ, З ДОДАВАННЯМ КАКАО, БУДЬ-ЯКИХ КОЛЬОРІВ ТА З БУДЬ-ЯКИМИ СМАКАМИ !

ЗАЛИШАЙТЕ СВОЇ ЗАЯВКИ НА САЙТІ АБО ЗВЕРТАЙТИСЬ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ ЩО ВКАЗАНІ НА САЙТІ

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЗАЯВОК !

Картинки по запросу ЭКСТРУДИРОВАННЫЕ ШАРИКИ

Компанія "Вайз" виробляє безмолочне дитяче харчування на основі злакових культур для дітей від 6 місяців і каші швидкого приготування в асортименті, більше 20 видів.

«Ням-ням» Дитяче харчування

Спеціальна сировина для виробництва дитячого харчування ТМ «НЯМ-НЯМ» купується компанією на Україні, так як наші предки з доісторичних часів вживали злаки, що виростають на полях пра України, то і наші діти генетично схильні до вживання саме каш з місцевої сировини. Вітамінний комплекс, який вноситься в каші аналогічний природним. Хімічних добавок в кашах ТМ «НЯМ-НЯМ» не застосовується.

Кожен вид крупи, борошна, вітамінної суміші, як і упаковка сертифіковані і призначені для виробництва та упаковки саме дитячого харчування. Якість дитячих каш ТМ «НЯМ-НЯМ» гарантується сертифікатом відповідності. Зразки продукції проходять радіологічний, хіміко-токсикологічний і мікробіологічний контроль акредитованими лабораторіями СЕС, Держстандарту, Товариства захисту прав споживачів. На підприємстві ТОВ «ДПК« Вайз »впроваджені і сертифіковані міжнародні системи управління якістю - розроблені і впроваджені в Європейському Союзі. ТОВ «ДПК« Вайз» спеціально виробляє каші для дитячого харчування без молочними, оскільки довіряємо Вам, рідним дитини, додавати до каші те, що любить Ваш малюк.

Ми готові конкурувати з імпортним дитячим харчуванням передових виробників. Нехай споживачі зроблять свій вибір самі.

Feed1

 

"Хвилинка" Каші швидкого готування

Також компанія ТОВ "ДПК "Вайз" виробляє великий асортимент каш швидкого приготування з різних злаків, таких як: кукурудза, пшениця, рис, гречка, овес, пшоно, ячка, жито.

img1 footer img2 footer img3 footer