49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 10

тел.: +38 (056) 732 44 22

моб.: +38 (050) 320 26 60

E-mail: waiz@waiz.com.ua

Виробниче підприємство ТОВ «Дніпропетровська продовольча компанія «Вайз» успішно розробляє, виробляє та впроваджує нові технології і обладнання в харчової і переробній промисловості з 1992 року.
Основною спеціалізацією підприємства є виробництво екструзійного, що транспортує, пакувального, змішуючого обладнання і багато іншого. Також компанія займається інжинірингом, постачанням, практично, будь-якого харчового обладнання.
На підприємстві ТОВ «ДПК «Вайз» працює лінія зроблена нашими спеціалістами, для виробництва каш швидкого приготування і виробництва дитячого харчування на основі злакових культур для дітей с 6-ти місячного року, під торговою маркою «Хвилинка», «Вітамінка», «Ням-ням».
Ми допомогли організувати виробничий бізнес «під ключ» близько 100 клієнтам з України, країн СНГ, а також держав, ближнього і далекого, зарубіжжя.
Успіх ТОВ «ДПК «Вайз» безпосередньо пов'язаний зі здатністю задовольняти потреби наших клієнтів. Ми продовжуємо зростати, пропонуючи нові продукти і послуги, які дають нашим клієнтам переваги у своїй галузі. Ми готові брати на себе відповідальність, прийнявши участь в проектах будь-якого рівня складності, ґрунтуючись на взаємовигідних ділових відношеннях.
У нас працюють висококваліфіковані фахівці, які забезпечують бездоганну роботу, якість, функціональність обладнання. Довговічність вироблюваного устаткування забезпечується використанням тільки якісних деталей від перевірених виробників. Підтвердженням нашого професіоналізму є експлуатація власних ліній.
На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з докладними відомостями про вироблене нами обладнанні і зробити свій вибір.
З повагою і надією на взаємовигідне співробітництво.

img1 footer img2 footer img3 footer