49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 10

тел.: +38 (056) 732 44 22

моб.: +38 (050) 320 26 60

E-mail: waiz@waiz.com.ua

Лінія для виробництва дитячого харчування для дітей с 6-ти місячного віку: каш швидкого пригодовування (безмолочних, молочних, з натуральними сушеними фруктами и овочами) з різноманітних злаків.

Підприємство ТОВ « ДПК «Вайз» саме 17 років виготовляє на пропонованій лінії 6 видів дитячого харчування ТМ «Ням-Ням» и 26 видів каш швидкого приготування ТМ «Хвилинка».

Продуктивність лінії - від 1 до 2,5 тонн/зміну (8 годин)
Займана площа:
Під обладнання-132 м. кв., мінімальна-100 м. кВ.
Обслуговуючий персонал – 5 осіб
Електроенергія: 170 кВт
Витрата води (охолодження екструдера): до 150 л/год.
 

ОПИС РОБОТИ ЛІНІЇ ВИРОБНИЦТВА  ДИТЯЧОГО ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ З 6-ТИ МІСЯЧНОГО ВІКУ

Основною сировиною для даного продукту є високоякісне злакове борошно, спеціально виготовлена по всім нормативам і показникам безпеки для виробництва дитячого харчування. На завод борошно доставляється в чотирьохшарових мішках по 30 кг, в яких вона в зберігається на заводі в певних умовах.

Перед початком запуску лінії виробництва, борошно за допомогою растарювачів мішків (1) і завантажуючих гвинтових конвеєрів (2) завантажують в технологічні бункера (3). Таких бункерів передбачено 5 одиниць – для різних видів борошна. Бункера оснащені датчиками рівня наповнення і системою запобігання сводоутворення. Відповідно до заданої технологічної рецептури, з бункерів борошно (кожний вид окремо) дозуючими шнеками (4) подається в ваговий термінал (6). Похибка дозування не більш 1 %. Управління завантаженням бункерів здійснюється з пульта управління 5, дозуючим комплексом з пульта управління 8, які розташовані безпосередньо біля обладнання. При досягненні заданих вагових параметрів всіх компонентів відповідно рецептурі, сировина вигружається в змішувач (7) для досягнення однорідності всієї маси. Цикл змішування триває 2-5 хв. (в залежності від заданих параметрів). Далі сировина за допомогою шнекового транспортера (9) завантажується в просіювач (10), який оснащений магнітним сепаратором.

Наступний етап – екструдування. За допомогою  гвинтового конвеєра (11) суміш сировини завантажується в бункер накопичувач екструдера (12), звідки дозується в завантажуючий корпус екструдера. За допомогою насоса-дозатора, який подає воду в завантажуючий корпус екструдера, сировина зволожується. За рахунок інтенсивною термомеханічної обробки, сировина за час надходження в корпусі екструдера (5-7 секунд) отримує необхідну санітарну обробку ів ході процесу під дією значних швидкостей зрушення, високих швидкостей і тиску, відбувається перехід механічної енергії в теплову, що приводить до різних по глибині зміненням по якісним показникам сировини, що перероблюється, наприклад денатурація білка, клейстеризація і желатинізація крохмалю, а також інші корисні для кращого засвоєння дитиною біохімічні змінення.Різання продукту проводиться безпосередньо біля матриці, за допомогою навісного ріжучого пристрою. Вся робота екструдера управляється с блока управління (13). Над екструдером встановлюється витяжка (14) – для видалення пари.

Отриманий напівфабрикат пневмотранспортером (15) доставляється в накопичувальний бункер (16). Далі напівфабрикат потрапляє в дробарку (16) для подрібнення в кашу. Далі дроблена маса за допомогою гвинтового конвеєра (19) завантажується в технологічний бункер зберігання (20). Ці процеси управляються з блока управління (18).

З накопичувального бункера гвинтовим конвеєром (21) каша завантажується в ваговий термінал (24). В залежності від технологічної рецептури, в ваговий термінал з ємкості для сухих добавок (22) через гвинтові конвеєри (кожний вид окремо: вітаміни, сухофрукти и т.д.) добавки в заданих кількостях  завантажується в ваговий термінал для подальшого змішування з кашею в змішувачі (25). При досягненні завершення циклу змішування (2-5 хв.) продукт шнековим транспортером (26) подається в бункер-живильник фасувального автомата. Процес дозування і змішування компонентів контролюється блоком управління (23).

В фасувальному автоматі (27) продукт в заданому ваговому діапазоні фасується і пакується в пакет. Далі пакувальний продукт за допомогою  відвідного транспортера (28) потрапляє на автоматичний пакувальник в картонну коробку (29) для упаковки в картонну тару і нанесення дати виготовлення і другої інформації. На виході з картонатору пакувальний продукт за допомогою горизонтального транспортера (30) потрапляє на фасувальний стіл (31) для укладки в групову транспортну тару. Укладка здійснюється робітниками фасувальниками. Продукт,який упакований в транспортну тару, горизонтальним транспортером (32) подається на склад зберігання готової продукції.

Підвдення комунікацій в виробничому цеху (точки підключення):

1–Электроживлення 3ф, 380В 50 Гц; Загальне споживання 7,5 кВт/год. Стиснене повітря; споживання вібраційними вентиляторами 1000 л/хв... Вода для миття.
2– Електроживлення 3ф, 380В 50 Гц; Загальне споживання 145 кВт/год.
Вода для миття; для охолодження екструдера до150 л/год.
Стиснене повітря; споживання пневмотранспортером 1000 л/хв.
3– Електроживлення 3ф, 380В 50 Гц; Загальне споживання 7 кВт/год. Вода для миття.
4– Електроживлення 3ф, 380В 50 Гц; Загальне споживання 4 кВт/год. Вода для миття. Стиснене повітря; Загальне споживання до 1500 л/хв... Азот (на пакувальний автомат).
5– Електроживлення, 220В 50 Гц; Загальне споживання 5 кВт/год. Стиснене повітря; Загальне споживання до 1000 л/хв.

Лінія складається з: 

Назва Опис роботи Кіл.
Растарювач мішків Растарювання мішків з сировиною для подальшої передачі його в бункера 5
Шнековий транспортер Переміщення сировини в бункера – автоматична подача 5
Бункера сировини(5 м3) Накопичувальні бункера с датчиками наповнення 5
Шнековий транспортер Подача сировини на ваговий термінал 5
Блок управління подачі сировини Включення транспортерів, індикація датчиків наповнення на бункерах, переключення бункерів 1
Ваговий термінал Переміщення між бункерами, зупинкою під ними и набирання крупи за допомогою зважування 1
Змішувач Змішує сировину 1
Блок управління Управління дозуючим комплексом, змішувачем, просіювачем 1
Шнековий транспортер Подає сировину з змішувача в просіювач 1
Просіювач Просіює сировину 1
Шнековий транспортер Подає сировину в екструдер 1
Екструдер Виробництво напівфабрикату 1
Блок управління екструдером Управління подачею сировини, оборотами головного приводу і швидкістю обертання відрізного пристрою, температурою нагрівання 1
Витяжка Видалення, всмоктування  пару 1
Пневмотранспорт Переміщення напівфабрикату 1
Накопичувальний бункер Служить для накопичення напівфабрикату 1
Дробарка-подрібнювач Подрібнює напівфабрикат 1
Блок управління дробаркою і пневмотранспортом Включення переміщення продукції з бункера в дробарку, подрібнення і переміщення напівфабрикату в бункер 1
Шнековий транспортер Подає подрібнений напівфабрикат в накопичувальний бункер 1
Накопичувальний бункер Служить для накопичення різних видів продукту 1
Шнекові транспортери Переміщення шнеком сухих добавок 4
Ємності для сухих добавок

Зберігання добавок перед подальшою подачею

(вітамінна суміш, фруктові порошки, сухі молоко)

3
Блок управління змішування інгредієнтів Включення електроживлення, індикація ємностей для сухих добавок, подача сухих добавок, наповнення змішування продукцією, подача в автомат 1
Дозатор Дозатор для сипучих інгредієнтів 1
Змішувач Змішує подрібнений напівфабрикат і добавки 1
Шнековий транспортер Переміщення шнеком для подальшої розфасовки продукту 1
Фасувальний автомат Розфасовка продукту 1
Вузел передачі Переміщення пакетів з фасувального автомата (плівка) в автомат для упаковки в картонну коробку 1
Автоматичний пакувальник в картонну коробку Автомат для упаковки пакетів в картонну коробку 1
Горизонтальний транспортер Переміщення пакувальної продукції,  на фасувальний стіл для упаковки в оптову упаковку (ящики) 1
Фасувальний стіл Служить для легкості упаковки готової продукції в оптову тару 1
Горизонтальний транспортер Переміщення пакувальної продукції на склад 1
Компресор с ресивером Забезпечення стисненим повітрям елементів лінії 1
ТУ и ТІ 1

Лінія сертифікована в Україні, ТС и ЄС.

img1 footer img2 footer img3 footer