49083, Україна, м. Дніпро, вул. Собінова, 10

тел.: +38 (056) 732 44 22

моб.: +38 (050) 320 26 60

E-mail: waiz@waiz.com.ua

Лінія для виробництва екструдованого комбікорму до 150 кг/год. «Вайз-150»

Лінія призначена для виробництва екструдованого комбікорму для птиці, риби, КРС, свиней, коней.

Використання екструдованого корму:
- сприяє травленню і стимулює шлунково-кишкового тракт молодняку.
- збільшує збереження молодого поголів’я до 95 %
- збільшує кількість отриманого молока до 20%;
- збільшує середньодобові прирости до 20%;
- зменшує споживання корму на ~ 20%
- збільшує засвоюваність кормів до 90-95%
- збільшує строки збереження корму до 6- місяців
- дає можливість використовувати некондиційне зерно.
- збільшує енергетичну цінність комбікормів.

Лінія складається з:

1 – Пневмотранспортер зерна (опція);
2 – бункер с пшеницею (чорний метал,8 м3 - на 6 тонн зерна);
3 – бункер с кукурудзою (чорний метал,8 м3 - на 6 тонн зерна);
4 – бункер с вівсом (чорний метал,8 м3 - на 6 тонн зерна);
5 – дробарка-подрібнювач соломи (опція);
6 – бункер сипучих добавок – (опція);
7 – ємкість рідких добавок – (опція);
8 –  змішувач з шнековим транспортером;
9 – кормовий екструдер;
10 – транспортер (опція);
11 – дробарка;
12 – пневмотранспортер (опція);
13 – накопичувальний  бункер (чорний метал,5 м3);
14 – накопичувальний бункер  (чорний метал,5 м3);
15 – шнековый транспортер (опція 6 шт.);
16 – фасувальний пристрій  упаковки в мішки по 25 кг (опція);
17 – пульт-блок автоматичного управління лінією (опція).

Короткий опис виробництва екструдованого комбікорму

Вихідні зернові компоненти з автомобілю або іншого транспортного засобу за допомогою пересувного пневмотранспортеру (1) (опція) ( пневмоперевантажувача) або вручну завантажується в бункера зберігання (2, 3 і 4). Пневмоперевантажувач (опція) це пересувна установка з швидко монтованими трубопроводами. Згідно заданому рецепту комбікорму, зернофураж з бункерів шнековими транспортерами (опція) або вручну подається в змішувач (8), встановлений на датчиках ваги, які фіксують і контролюють дозу інгредієнта, яка надходить.
В залежності від рецептури комбікорму, можна використовувати в якості інгредієнта солому, підсушену траву і т.д. В такому випадку, наприклад, тюковану солому вручну завантажують в дробарку-подрібнювач (5) (опція). Роботу даного агрегату контролює блок управління на змішувачі, шляхом включення і виключення процесу дроблення ( при заданому параметрі ваги для одного замісу) і подачі подрібненого компонента в змішувач. Також передбачена система внесення харчових добавок-преміксів (опція). Для цього з бункера сухих добавок (6), за допомогою шнекового транспортера (опція) або вручну добавки подаються в змішувач по строго заданій кількості. Можливо використовувати рідкі добавки-премікси. В цьому випадку використовуються ємкість для внесення рідких добавок (7) (опція). Також передбачено синхронне внесення цих добавок. Доза добавок-преміксів строго відміряється змішувачем. На пульті-блоці автоматичного управління задається програма, яка виключає начало змішування інгредієнтів, поки не буде внесена задана кількість ваги кожного компонента, що дозволяє виключити недотримання технологічної рецептури.
При досягненні заданих вагових параметрів всіх інгредієнтів в змішувачі ( відповідно рецептурі, заданому блоку управління), він починає процес змішування.
Ємкість баку змішувача складає 210 дм3. Вага одного замісу регулюються від 50 до 120 кг. Час змішування - 5 – 10 хвилин. При продуктивності лінії 150 кг/год., оптимальна вага замісу складає 50 и 75 кг, що складає 3 и 2 циклу в годину відповідно.
Після завершення процесу перемішування, через шнековий транспортер (опція) або вручну сировина потрапляє в бункер екструдера (9). По завершенню вивантаження, змішувач починає новий цикл завантаження і змішування. Тим часом продукт з бункера дозується в екструдер. Робота екструдера безперервна, так як відбувається своєчасна довантаження сировини з змішувача в прийомний бункер екструдера за рахунок пристрою контролю наповнення, що дозволяє виключити повне спустошення бункера в процесі роботи екструдера. Також даний контролер зупиняє завантаження, в випадку наповненості бункера. Продуктивність змішувача в рази вище продуктивності екструдера, що також сприяє безперервності роботи лінії.
В процесі екструдування зернових відбувається короткочасний вплив температури і тиску, в результаті чого глибоко перетворюється структура і властивості споживних речовин. Утворюється структурований корм, який володіє високими смаковими і споживними якостями. За короткий проміжок часу всі компоненти одночасно перемішуються, подрібнюються, нагріваються, варяться, стерилізуються і формуються. Різкий перепад тиску при виході продукту з екструдера приводить до глибоких перетворювань: рвуться клітинні стінки і хімічні зв’язки, змінюються структура сировини, знищується мікрофлора(бактерії, гриби). Екструзіона обробка підвищує засвоюваність продукту за рахунок переходу в легкоперетравлювану форму компонентів сировини, як тварин, так і рослинного походження і повного знезараження корму.
Екструдований продукт через транспортер (10) (опція) або вручну потрапляє на дроблення в дробарку (11). Дроблений екструдат пневмотранспортером (12) (опція) або вручну завантажується в накопичувальні бункера (13 і 14).
Кінцевою стадією виробничої лінії є упаковка продукту (опція). З накопичувального бункера продукт за допомогою шнекового транспортера (15) (опція) або вручну потрапляє на напівавтоматичну фасувальну установку (16) (опція), яка оснащена дозатором, транспортером і мішкозашивателем. Вага дози регулюється, максимальна вага – 25 кг.
Всім процесом роботи лінії в залежності комбікорму керує програмований пульт-блок (опція).

Технічні характеристики:
Електроживлення (всіх вузлів) - 380 В, 50 Гц;
Енергоспоживання лінії: 48 кВт;
Площа: 80 м2;
Обслуговуючий персонал – 2-4 осіб.

Гарантія на обладнання – 12 місяців с моменту вводу в експлуатацію;
Строк поставки – 90 днів.

 

Фото элементов линии

    

img1 footer img2 footer img3 footer